Databáze PaM profi

On-line knihovna PaM profi vznikla z důvodu absence komplexní odborné on-line databáze pro mzdové účetní, personalisty a manažery, která by pohotově reagovala na legislativní změny a pomáhala k vyřešení aktuálních otázek. 

Staňte se jedním ze 3 600 spokojených uživatelů!

Více informací

ROZMANITÉ INFORMACE

 • články
 • příklady
 • vzory smluv, směrnice, checklisty
 • judikáty
 • komentáře zákonů
 • právní předpisy

z oblasti mezd a platů, pracovního a občanského práva

Více informací
image01

Nadstandardní služby k předplatnému

 • Bezplatný odpovědní servis
 • On-line semináře každý měsíc zdarma
 • Certifikát celoživotního vzdělávání
Více informací
image01

O tomto produktu


Chcete-li zjistit o on-line knihovně PaM profi více, rozklikněte si níže umístěné odkazy, kde jsou její vlastnosti vysvětleny podrobněji.

 • PaM profi

  PaM profi je na našem trhu ojedinělá databáze odborných příspěvků z oblasti mzdového účetnictví, personalistiky a managementu, které pokrývají celou oblast vedení mzdové a personální agendy. Obrovský rozsah databáze – více než 10 000 textů – umožňuje získat komplexní informace, které ke své práci potřebujete. Její obsah je denně aktualizován předními odborníky na danou problematiku, proto Vám u více než poloviny příspěvků garantujeme aktuálnost a správnost. Každý měsíc se můžete těšit na 90 - 100 nových garantovaných článků!

  PaM profi má jednoduché ovládání. Svůj dotaz po zadání do našeptávače snadno upřesníte pomocí inteligentních filtrů. Ty Vám nabídnou pouze ty nejrelevantnější odpovědi. Příspěvky jsou platné dle legislativy Vámi vybraného časového období. Navíc, zcela bez reklam.

  Našimi zákazníky jsou lidé, kteří vyžadují rychlost a zároveň kvalitu. Proto naše odborné databáze stavíme na 3 základních pilířích (GRÓ):

  1. Garance aktuálnosti a správnosti 

  2. Rychlost vyhledávání

  3. Odpověď na jakýkoliv odborný problém 

 • Obsah

  PaM profi obsahuje dokumenty z oblastí:

  mzdové účetnictví, pracovní právo, občanské a obchodní právo, personální řízení, koučink, management.

  Typy a počty dokumentů

  Databáze PaM profi obsahuje více než 10 000 dokumentů. Kromě archivu článků můžete vybírat také z více než:

  • 340 aktualit
  • 2 100  komentářů, výkladových článků
  • 570 řešených dotazů
  • 60 tabulkových přehledů
  • 400 vzorů, checklistů, směrnic, testů
  • 880 judikátů
  • 220 právních předpisů, vyhlášek a pokynů

  Výsledky hledání jde jednoduchým kliknutím třídit dle následujících kriterií:

  TÉMA

  Vyberte si z nabídky témat jednoduše to, které právě řešíte. Druhou možností jak dojít k výsledku je inteligentní našeptávač. Zadejte hledaný pojem a výsledky zredukujte tím, že určíte, z jakého úhlu pohledu budete danou problematiku řešit.

  TYP INFORMACE

  Chcete si přečíst novinky ze světa daní, komentář k novému zákonu či hledáte vzor pro vyplnění daňového přiznání? Začněte hledání tím, že zvolíte hledaný typ informace. Zákazníci zejména oceňují kategorii „řešený dotaz“, kde se díky odpovědi odborníka z oboru poučí z dotazů ostatních a předejdou zbytečným chybám.

  AKTUÁLNOST

  Garance - články odpovídající platné legislativě jsou označeny logem . Kontrola a aktualizace databáze probíhá za podpory autorského kolektivu tvořeného pracovníky správy daně a státní správy, daňovými poradci, auditory a právníky.

  Archiv - články, u nichž byla garantována aktuálnost k datu vydání jsou označeny logem .  Můžete je využít např. při kontrolách účetnictví. 

  PLATNÉ V OBDOBÍ

  Vyfiltrujte si dokumenty platné pro jednotlivá časová období. Tuto funkci využijete zejména při zpětné kontrole účetnictví, kdy potřebujete znát aktuální informace ke staršímu datu. Ohlásila se Vám finanční kontrola např. na rok 2014? Nasimulujte si DU profi, jako kdyby byl rok 2014, a informace z jiného účetního období Vás nebudou rušit

  Další přínosy databáze:

  On-line semináře

  On-line vzdělávání považujeme za jeden ze stěžejních bodů, jak se "udržet v obraze",  jak ušetřit čas i peníze za klasická prezenční školení a jak využít možnosti konzultace na chatu s autorem semináře. Kromě aktivní účasti na 4-6 on-line seminářích měsíčně Vám umožňíme zhlédnout všechny proběhlé on-line semináře ze záznamu, bez omezení. U většiny archivních seminářů garantujeme aktuálnost. Využijte této služby, kterou poskytujeme v rámci jednotlivých modulů zdarma. Ušetříte čas s dojížděním a oceníte možnost prokonzultovat konkrétní problém s odborníkem!

  Certifikát celoživotního vzdělávání

  Pracujete na sobě a usilujete o zvýšení své hodnoty na trhu práce? U nás můžete získat Certifikát celoživoního vzdělávání! A to již za 10 návštěv našeho portálu měsíčně. Certifikát získáte již po ročním užívání PaM profi a můžete ho využít jako doklad pro certifikaci či pojišťovnu.

   

 • Funkce

  V on-line databázi PaM profi lze dokumenty třídit dle následujících kriterií:

  Dle TÉMATU

  Buď si vyberte požadované téma dle výběru, nebo po zadání pojmu do vyhledávače a vyhledání výsledků zredukujte jejich počet tím, že určíte, z jakého úhlu pohledu budete danou problematiku řešit. Na problém můžeme nahlížet z pohledu legislativních změn, pracovního práva,  mezd a platů, zdravotního pojištění, sociálního práva a dalších oblastí.

  Dle TYPU INFORMACE

  Databáze PaM profi je rozmanitá typem svých dokumentů - naleznete zde nepřeberné množství klasických článků, komentářů, aktualit, vzorů, checklistů, směrnic, právních předpisů atd. Pro inspiraci poskytujeme i řešené dotazy našich čtenářů, které zodpovídají zkušení a renomovaní autoři, a díky kterým se můžete vyvarovat chybám a pochybnostem.

   Dle AKTUÁLNOSTI

  • Garance

  Informace ve všech modulech PaM profi jsou průběžně aktualizovány podle legislativního vývoje za podpory 150členného autorského kolektivu tvořeného z řad advokátů, právníků, daňových poradců a zaměstnanců Ministerstva práce a sociálních věcí, Ministerstva financí a České správy sociálního zabezpečení, koučů, psychologů a personálních poradců, kteří se podílejí na tvorbě právních předpisů. Takto ověřené články jsou označeny logem .

  • Archiv

  PaM profi dále nabízí bohatý archiv článků. U nich byla garantována aktuálnost k datu vydání, ale nejsou aktualizovány na základě pozdějších legislativních změn. Můžete je využít např. při případných kontrolách účetnictví. Tyto články jsou označeny logem .

   Platné v období

  PaM profi dokáže vyhledávat dokumenty platné pro jednotlivá časová období. Tuto funkci využijete zejména při zpětné kontrole, kdy potřebujete znát aktuální informace ke staršímu datu .Ohlásila se Vám kontrola z úřadu např. na rok 2013? Nasimulujte si PaM profi, jako kdyby byl rok 2013, a informace z jiného období Vás nebudou rušit.

  Můj obsah

  V této sekci naleznete dotazy, které jste podali prostřednictvím stránky PaM profi.

  Mně dostupné

  Pokud kliknete na tomto filtru, budete se pohybovat ve své verzi PaM profi a žádný článek z jiné verze Vás nebude při práci rušit.

 • Služby

  Bezplatný odpovědní servis

  • Narazíte-li na problém, na který jste nenalezli přes intuitivní vyhledávání odpověď, je Vám k dispozici bezplatný odpovědní servis. Stačí napsat dotaz a písemnou odpověď od odborníka získáte nejpozději do 3 týdnů. Tato služba je zdarma a zajistí Vám odpovědi na 4 odborné dotazy za rok. (Služba se nevztahuje na modul "MINI")

  On-line semináře

  • On-line vzdělávání považujeme za jeden ze stěžejních bodů, jak se "udržet v obraze",  jak ušetřit čas i peníze za klasická prezenční školení a jak využít možnosti konzultace na chatu s autorem semináře. Kromě aktivní účasti na 2 až 4 on-line seminářích měsíčně Vám umožníme zhlédnout všechny proběhlé on-line semináře ze záznamu, bez omezení. U většiny archivních seminářů garantujeme aktuálnost. Využijte této služby, kterou poskytujeme v rámci jednotlivých modulů zdarma a ušetříte čas s dojížděním a oceníte možnost prokonzultovat konkrétní problém s odborníkem! (Služba se nevztahuje na modul "MINI" a "START". Počet on-line seminářů závisí na zvoleném modulu.)

  Certifikát celoživotního vzdělávání

  • Pracujete na sobě a usilujete o zvýšení své hodnoty na trhu práce? U nás můžete získat Certifikát celoživoního vzdělávání! Certifikát získáte již po ročním užívání PaM profi a můžete ho využít jako doklad pro certifikaci či pojišťovnu. (Služba se nevztahuje na modul "MINI" a "START".)

   

 • Reference zákazníků
  • „ Jsem spokojená s tím, že vedle on-line knihovny PaM profi se nemusím při své práci obracet na další informační zdroje. K dispozici mám vše, co potřebuji – přehled o legislativních novinkách, podrobné komentáře, návodné postupy mzdových výpočtů. Velmi oceňuji kvalitní autorský tým, který obsah on-line knihovny připravuje.“
  • „Díky Vaší on-line knihovně PaM profi mám konečně vše potřebné na jednom místě a nemusím pochybovat, jestli čtu aktuální informace, aktuálnost hlídáte za mne a mohu se na ni spolehnout.

  • "Líbí se mi zejména přehledné zpracování, velké množství příkladů, srozumitelné komentáře k zákonům nebo již vypracované vzory písemností, které často používám.“

  • „Konečně on-line zdroj ověřených informací, kde po pár kliknutích najdu vše potřebné
   – od vzorů pracovněprávních smluv, přes vnitřní směrnice, právní předpisy až po poutavé články nebo videosemináře. Tato knihovna mi ušetřila už dost času a mému oddělení i spoustu peněz.“

Jaký modul vybrat?

Přehled modulů


PaM profi nabízí více modulů. Pro podrobnější informace klikněte na jednotlivé položky - obsah, služby, funkce.

Zajímá mě:

* Ceny jsou uvedeny bez DPH v platné výši

Přejete si nás kontaktovat?


Kontaktujte nás

Potřebujete s něčím pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat přes níže uvedený formulář, obratem se Vám ozveme.

Výhody tohoto způsobu kontaktování jsou následující:

 • Nečekáte na telefonu.
 • Ozve se Vám ta nejkompetentnější osoba.
 • Kopii Vašeho požadavku obdržíte na Váš email.

Vše vyřídíme rychle a k Vaší spokojenosti. Jsme tu pro Vás.

Pro získání možnosti bezplatného testování je nutné vyplnit správně kontaktní telefon a Váš email.

Na Vámi uvedený telefon Vás budeme kontaktovat nejpozději do druhého pracovního dne, abychom s Vámi domluvili jak Vámi preferovaný termín počátku testování, tak i Vámi vybraný modul, který chcete otestovat.

Na Vámi uvedený email Vám následně zašleme vygenerované přístupové testovací přístupy. 

Bez ověření správnosti Vašeho telefonu a emailu tedy není možné požadované testování poskytnout. Děkujeme za pochopení.

Input:
Sdělené údaje mohou být použity k marketingovému výzkumu, reklamě a navázání obchodů v souladu s § 7 zákona č. 480/2004 Sb. pro stávající i budoucí produkty, popř. služby nebo jiná média ve skupině Verlag Dashöfer. Údaje budou použity výhradně skupinou Verlag Dashöfer a nebudou poskytnuty třetím osobám. Vaše data můžete nechat kdykoliv změnit nebo vymazat.
loading...
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána!