dnes je 23.1.2022

Input:

Nevyúčtování pracovní cesty a proplacení cestovních náhrad

13.1.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer

10.408
Nevyúčtování pracovní cesty a proplacení cestovních náhrad

Ing. Karel Janoušek

Dotaz

Když zaměstnanec nepředloží po pracovní cestě vyplněný tiskopis, musíme mu proplatit cestovní náhrady?

Právní předpisy

Zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů

  • § 183 odst. 3 ZP

Zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů

  • § 609 NOZ

Odpověď

Neprovede-li zaměstnanec vyúčtování výdajů

Nahrávám...
Nahrávám...