Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Hodnocení pracovníků a jeho metody

15.3.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:53:04

Videoseminář se zabývá hlavními metodami, kritérii a zásadami hodnocení zaměstnanců. Věnuje se průběžnému i pravidelnému hodnocení zaměstnanců, zásadám pochvaly i kritiky, vedení hodnotících rozhovorů i dalším hodnotícím postupům.

E-learning je určen:

Seminář je určen manažerům a specialistům zabývajícím se hodnocením a odměňováním zaměstnancům a možnostmi jeho zdokonalení. 

Cílem videosemináře:

Seminář se zabývá hlavními metodami, kritérii a zásadami hodnocení zaměstnanců. Věnuje se průběžnému i pravidelnému hodnocení zaměstnanců, zásadám pochvaly i kritiky, vedení hodnotících rozhovorů i dalším hodnotícím postupům.

Obsah videosemináře:

  • Metody a kritéria hodnocení
  • Průběžné a pravidelné hodnocení zaměstnanců
  • Hodnotící rozhovory
  • Hlavní předpoklady úspěšného hodnocení
  • Vazba hodnocení na odměňování a rozvoj
  • Nejčastější chyby při hodnocení

Lektor

Doc. PhDr. Ing. Jan Urban CSc.

Doc. PhDr. Ing. Jan Urban CSc.

Vystudoval VŠE a psychologii řízení na FF UK. Působil jako šéfredaktor časopisu Ekonom, dlouhodobě se věnuje podnikovému poradenství v oblasti řízení, organizace a rozvoje lidských zdrojů. Je ředitelem poradenské společnosti Consilium Group, Management Consultants, s.r.o. a autorem řady článků i několika knižních publikací (např. řízení lidí v organizaci, Byznys je o lidech, Jak zvládnout deset nejobtížnějších situací manažera) zabývajících se „měkkými" aspekty firemní výkonnosti, řízením a vedením lidí a manažerským jednáním. Podílel se na založení České společnosti pro rozvoj lidských zdrojů, působí jako učitel na Karlově Universitě i jako lektor vzdělávacích akcí pro podnikovou sféru.

Soubory ke stažení

Hodnoceni zamestnancu.pdf 5.01 MB