Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Bundy pro zaměstnance z pohledu daňového

16.2.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer

8.2.14
Bundy pro zaměstnance z pohledu daňového

Ing. Eva Sedláková

Dotaz

Koupili jsme zaměstnancům bundy v hodnotě 1 000 Kč. Bundy mají logo společnosti. Není to pracovní oděv. Na základě jakého paragrafu bychom je mohli uplatnit jako daňový náklad?

Právní předpisy

Zákon č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů

  • § 24 odst. 1 ZDP.

  • bod 1 § § 24 odst. 2 písm. j) ZDP

Odpověď

Obecně lze uvést, že daňovým výdajem jsou výdaje